1. Aktivasyon (Eğitim açılışı, kullanıcı adı ve şifrenin gönderilmesi) sağlandıktan sonra, kullanıcı giriş bilgileri kullanılarak giriş yapılmış olması durumunda, eğitimler internet üzerinden sağlandığı ve elektronik olarak kaydedilebilirliği/yazdırılabildiği bulunduğu için başvuru ve/veya ödeme iptal edilemez. Digital içerikler yasal olarak da 14 günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.
 2. Aktivasyon sağlandıktan sonra (24 saat içinde sağlanır), başvurulan eğitimler üzerinde değişiklik yapılamaz. İptali ve iadesi de mümkün değildir. Satışı yapılan unsur doğrudan sertifika değil, digital içeriklerdir.
 3. Eğitim ücretleri bir defaya mahsus ödenir. Bu bedeller de kredi kartı ile taksitle yada banka havalesi yöntemi ile ödenebilir.
 4. Olası tüm soru ve sorunlar için başvuru katılımcı destek hattı, online destek yada mail üzerinden sağlanır.
 5. Katılımcıya ulaşan sertifikaların kaybedilmesi yada yeniden istenmesi ek ücrete tabidir.
 6. Eğitim içerikleri CD olarak ek ücrete tabi olarak katılımcıya eğitim sertifikası ile eğitim sonunda yada eğitim bitmeden sertifikadan önce gönderilebilir. CD talepleri ücrete tabi olup 100 TL olarak ücretlendirilir. Eğitimlerin çıktıları ancak ve ancak ekran görüntüsü olarak alınabilir. Bu anlamda CD talebi dışındaki bilgisayar çıktıları ya da bilgisayar çıktısı alınabilecek şekilde dosya formatındaki eğitim içerik talepleri değerlendirilemeyecektir.
 7. Katılımcının eğitim devamlılığını sistem arka planda, yetkililerin görebileceği şekilde kaydetmektedir. Bu anlamda eğitimlerin doğrudan yazıcı çıktılarının alınması mümkün değildir. Bu şekilde gelen talepler dikkate alınmayacak olup, ancak ve ancak ekran görüntüsü şeklinde içeriklerin çıktıları alınabilir.
 8. Katılımcıya tarafımızdan yapılan tüm kargo gönderileri karşı ödemeli olarak gönderilir. Kargo ücretleri katılımcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının uygulaması gereği bu ücret 25 ila 50 TL arasında değişmektedir.
 9. Düzenlenen başvuru esnasında seçilen standart sertifikalar dışında, opsiyonel evraklar (İngilizce Sertifika, Eğitim İçerik Belgesi, Teyit Belgesi, vb. ek ücrete tabidir. Bu evraklar için ayrıca eğitim portalından başvuru yapılabilir.
 10. Basılı olarak talep edilen tüm belgeler talep takibini takip eden 10 iş günü içinde gönderilir.
 11. Kurumumuzca yapılan kargo gönderileri, alıcı tarafından sebebi ne olursa olsun teslim alınmadığında ve sonraki süreçte yeniden gönderilmesi talep edildiğinde, 50 TL Tekrar Gönderim Hizmet Bedeli alıcı tarafından kuruma ödenmek durumundadır. Bu bedel, ilk gönderi gönderilip alıcı tarafından teslim alınmadığından tarafımıza dönüş yapan kargo için kargo firmasının kurumumuza kestiği faturanın kompansesi içindir. Tekrar yapılan gönderinin kargo ücreti ise teslimat esnasında kargo görevlisine ödenir.
 12. Mevcut katılımlar başvurunun yapıldığı günün fiyatından sağlanır. Başvurunun yapıldığı günün sonrasında ortaya çıkacak dahili yada harici bir kampanya mevcutta yapılmış başvuruları etkilemez; indirim sağlamaz.
 13. Kampanyalı eğitim paketleri tekil katılımcılar için geçerlidir. Kampanyalı pakete başvuru yaparak, bir paketi birden fazla kişi kullanamaz. Kampanyalı paket dahilinde alınan tüm eğitimlere ilişkin sertifikalar ancak ve ancak başvuru sahibi katılımcı adına düzenlenir.
 14. Eğitim ücretlerine KDV dahildir.
 15. Her ne kadar, digital içerikler cayma hakkı kapsamında olmasa da, bir katılımcı eğitim portalına hiç giriş yapmamış ve içeriklere erişimi sistem kayıtlarına göre görünmüyorsa; 30 günlük süre içinde iptal ve iade talebinde bulunabilir. Bu durumda kurumumuz iptal ve iade talebini onaylama ya da onaylamama hakkını tarafında saklı tutmaktadır. Bu sürenin dolmasından sonra gelen iptal ve iade talepleri değerlendirmeye alınmaz.
 16. Eğitimler yazılı dökümanlar ve/veya sunumlar şeklinde eğitim portalına giriş suretiyle katılımcı tarafından alınır. Video ve ses kaydı bulunmaz. Eğitim kataloğunda yer alan süreler, bir eğitiminin katılımcı tarafından bitirilebileceği ortalama süreyi ifade eder. Bu süreden daha uzun ya da daha kısa sürede eğitimi tamamlamak katılımcı inisiyatifinde olup; katılımcı eğitimini tamamlamadığı sürece eğitime erişimi durdurulmaz.
 17. Bilgisayar Programları üzerine olan eğitimlerde (3D Studio Max, AutoCAD, Bilgisayarlı Muhesebe, Microsoft Office Programları, Photoshop, Visual Basic, Visual Studio, Web Programcılığı, Web Tasarımı, gibi) söz konusu programların tarafımızdan sağlanması ilgili programların dağıtıcı/yetkili satıcısı vb. olmadığımızdan yasal olarak mümkün değildir. Söz konusu programları ya da demolarını katılımcı kendi imkanları ile edinmek durumundadır.
 18. Eğitimler bilgisayar ortamında erişime uygun olarak Eğitim Portalı’na entegredir.
 19. Sertifikanızı sunacağınız kuruma, istenilen sertifika niteliklerini danışmak katılımcının sorumluluğundadır.
 20. Eğitim başvurusu yapan tüm katılımcı ve katılımcı adayları bu sözleşmeyi ve dahi Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni ve Teslimat ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

TÜM PROGRAMLARDA GEÇERLİ BÜYÜK İNDİRİM GÜNLERİ!

X
Sohbet et
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
BAŞVURU İÇİN BENİ ARAYIN!