Alacağınız sertifika, EETAC onaylıdır.

Diğer kurumlardan alacağınız sertifika ne kadar geçerli ise sistemimizden alacağınız sertifika da o kadar geçerlidir. Zira Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak sistemimizdeki eğitimi veren kurum yoktur. Sebebi ise MEB sadece bilgisayar ve dil eğitim sertifikalarını onaylar; diğer eğitimleri onaylamaz. Kurumların kendi sertifikalarıdır ve sadece ilgili eğitimi aldığınızı gösterir.

Alacağınız sertifika adınıza özel düzenlenir ve numaralandırılıp kayda alınır ve sistemimizden sertifikanızı sunduğunuz işveren sorgulama yapabilir. Böylece bu eğitimi aldığınızın ispatı hem sistemimiz hem de alacağınız sertifika sayesinde sağlanmış olur.

Eğitim başvurusu sonrasında maksimum 24 saat içinde size gerekli kullanıcı adı ve şifre gönderilir. Eğitimlere bu sistemi kullanarak devam edersiniz.

Eğitime istediğiniz zaman sadece başvuru yaparak başlayabilirsiniz. Herhangi bir ön şart ya da belge gerekmez.

Eğitimler video kaydı yada ses kaydı şekilde değildir. Siz ilerlettiğiniz sürece ilerleyen bir sistem olduğundan belli bir süre belirtemiyoruz. Ancak en kapsamlı içerikler günde 2 saat ayrıldığında 5 ila 7 gün içinde tamamlanacak niteliktedir.

Tüm eğitimlerimiz ve ücretleri için buraya tıklayınız.

Eğitim başvuru formunu doldurduğunuzda bu bilgiler mailinize otomatik olarak gönderilmektedir. Mail gelmezse lütfen mail sisteminize göre değişiklik gösteren önemsiz posta / bulk/ süzgeç / spam bölümlerine bakınız. Yine de gelmemişse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimlerin belli bir süresi yoktur. İstediğiniz sürece eğitimi kendinize göre planlar ve devam edersiniz. Eğitimi tamamladığınıza bize bilgi vermeniz gereken özel bir formumuz bulunuyor; bu formu doldurmanız yeterli.

Evet. Aynı anda istediğiniz kadar eğitimi bir arada alabilirsiniz. Zira eğitimi tamamlamanız için son bir tarih belirtmiyoruz. O nedenle aldığınız eğitimi ister 1 günde bitirin ister 1 ayda isterseniz 1 yılda. Sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

EETAC, European Education and Training Accreditation Center'in kısaltması olup, Avrupa Eğitim Akreditasyon merkezi anlamındadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

SEÇENEK - 1

Sertifikanızın başvurunuz esnasında hemen gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda eğitiminiz aktive edilir ve 3 işi günü içinde sertifikanız da kargo ile gönderilir.

SEÇENEK - 2

Başvurunuz esnasında sertifikanızı eğitim sonunda almayı tercih ettiğinizde ise, eğitimi tamamladığınızda sertifikanızı talep etmeniz akabinde gönderim sağlanır.

Evet. Örnek sertifika için buraya tıklayabilirsiniz.

Sertifikanız seçeceğiniz şekilde tarafınıza gönderilir. Kargo ile basılı olarak alabileceğiniz gibi, digital olarak e-mail ile de alabilirsiniz. (Kargo masrafları katılımcıya aittir ve sertifika ulaştığında kapıda ödenir.)

SEÇENEK - 1

Sertifikanızın başvurunuz esnasında hemen gönderilmesini talep etmeniz durumunda 3 işi günü içinde kargo ile gönderilir.

SEÇENEK - 2

Başvurunuz esnasında sertifikanızı eğitim sonunda almayı tercih ettiğinizde ise, eğitimi tamamladığınızda sertifikanızı talep etmeniz akabinde 10 iş günü içinde gönderim sağlanır.

TÜM PROGRAMLARDA GEÇERLİ BÜYÜK İNDİRİM GÜNLERİ!

X
Sohbet et
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
BAŞVURU İÇİN BENİ ARAYIN!