Eğitime istediğiniz zaman sadece başvuru yaparak başlayabilirsiniz. Herhangi bir ön şart ya da belge gerekmez.

Alacağınız sertifika, EETAC ve/veya EETAC onaylı olmasını tercih edebilirsiniz.

EETAC, Ingiltere merkezli bir akreditasyon kurumudur. 

https://www.e-sertifika.com.tr/e-sertifika/sertifika-gecerliligi/  adresinden sorgulanabilir. Firmamızın üyelik bilgilerine ulaşabilirsiniz.      Yurtdışında ve özel sektörde kullanmak için bu sertifika ihtiyacınızı karşılayacaktır, bunun dışında EETAC onaylı kurum sertifikası standart olarak TÜRKÇE hazırlanır dilerseniz; Ek olarak İngilizce olarak da talep edebilirsiniz. 

E-Devlet onayı Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezlerinden çıkmaktadır.  Rektör kaşe ve imzası bulunmaktadır. E-Devlet sisteminde kayıtlı olup görülebilir ve sorgulanabilir. 

Dolasıyla iki sertifikada da geçerlilikle ilgili bir sorun yaşamazsınız.   

https://www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama  sayfasından barkod numarası ya da karekod tarama yoluyla yapılabilmektedir.

İlgili sertifikaların örneklerine: https://www.e-sertifika.com.tr/e-sertifika/ornek-sertifika/  linkinden ulaşabilirsiniz.

Alacağınız sertifika adınıza özel düzenlenir ve numaralandırılıp kayda alınır ve sistemimizden sertifikanızı sunduğunuz işveren sorgulama yapabilir. Böylece bu eğitimi aldığınızın ispatı hem sistemimiz hem de alacağınız sertifika sayesinde sağlanmış olur.

Diğer kurumlardan alacağınız sertifika ne kadar geçerli ise sistemimizden alacağınız sertifika da o kadar geçerlidir. Zira Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak sistemimizdeki eğitimi veren kurum yoktur. Sebebi ise MEB sadece bilgisayar ve dil eğitim sertifikalarını onaylar; diğer eğitimleri onaylamaz. Kurumların kendi sertifikalarıdır ve sadece ilgili eğitimi aldığınızı gösterir.

EETAC, European Education and Training Accreditation Center'in kısaltması olup, Avrupa Eğitim Akreditasyon merkezi anlamındadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

E-Devlet Onaylı sertifikalar, Yükseköğretim Kurumlarına bağlı Üniversiteler tarafından verilmektedir. (Denklik problemi olmayan Türkiye Üniversitelerinden)

Örnek sertifikayi görmek için https://www.e-sertifika.com.tr/e-sertifika/ornek-sertifika tıklayabilirsiniz.

 

 

Evet. Hem EETAC Onaylı Uluslararası geçerli hem e-devlet onaylı sertifika örneklerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

EETAC onaylı Uluslararası geçerli sertifikaların 2 farklı sorgulama yolu vardır. 

Birinci opsiyon; websitemizden https://www.e-sertifika.com.tr/sertifika-sorgulama/ tıklayınız.

İkinci opsiyon; EETAC'in resmi websitesinden https://www.eetac.org/certificate-inquiry/ tıklayınız.

E-devlet Onaylı sertifikaların 2 farklı sorgulama yolu vardır. 

https://www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama  sayfasından barkod numarası yada karekod okuma yoluyla yapılabilmektedir.

İllgili Sertikaların örneklerine: https://www.e-sertifika.com.tr/e-sertifika/ornek-sertifika/  linkinden ulaşabilirsiniz.

Sistemimiz online sistem olduğu için; bir eğitmenle bir sınıfa, salona ve eğitmene bağlı zaman dilimlerine ihtiyaç bulunmamaktadır. Ancak size sunulacak olan dökümanlar (yazılı metinler, sunumlar, interaktif oyunlar (eğitime yönelik), vs uzman profesyoneller tarafından hazırlanmıştır.

Eğitimler video kaydı yada ses kaydı şekilde değildir. Siz ilerlettiğiniz sürece ilerleyen bir sistem olduğundan belli bir süre belirtemiyoruz. Ancak en kapsamlı içerikler günde 2 saat ayrıldığında 5 ila 7 gün içinde tamamlanacak niteliktedir.

Tüm eğitimlerimiz ve ücretleri için buraya tıklayınız.

Eğitim başvuru formunu doldurduğunuzda bu bilgiler mailinize otomatik olarak gönderilmektedir. Mail gelmezse lütfen mail sisteminize göre değişiklik gösteren önemsiz posta / bulk/ süzgeç / spam bölümlerine bakınız. Yine de gelmemişse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimlerin belli bir süresi yoktur. İstediğiniz sürece eğitimi kendinize göre planlar ve devam edersiniz. Eğitimi tamamladığınıza bize bilgi vermeniz gereken özel bir formumuz bulunuyor; bu formu doldurmanız yeterli.

Evet. Aynı anda istediğiniz kadar eğitimi bir arada alabilirsiniz. Zira eğitimi tamamlamanız için son bir tarih belirtmiyoruz. O nedenle aldığınız eğitimi ister 1 günde bitirin ister 1 ayda isterseniz 1 yılda. Sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

SEÇENEK - 1

Sertifikanızın başvurunuz esnasında hemen gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda eğitiminiz aktive edilir, sertifikalarınız onaya gönderilir, onay gelmesinin ardından 3 iş günü içinde sertifikanız tercihinize göre kargo yada e-mail adresinize ile gönderilir.

SEÇENEK - 2

Başvurunuz esnasında sertifikanızı eğitim sonunda almayı tercih ettiğinizde ise, eğitimi tamamladığınızda sertifikanızı talep etmeniz akabinde gönderim sağlanır.

Sertifikanız seçeceğiniz şekilde tarafınıza gönderilir. Kargo ile basılı olarak alabileceğiniz gibi, digital olarak e-mail ile de alabilirsiniz. (Kargo masrafları katılımcıya aittir ve sertifika ulaştığında kapıda ödenir.)

SEÇENEK - 1

Sertifikanızın başvurunuz esnasında hemen gönderilmesini talep etmeniz durumunda (Onaylandıktan sonra) ortalama 7 iş günü içinde kargo ile gönderilir.

SEÇENEK - 2

Başvurunuz esnasında sertifikanızı eğitim sonunda almayı tercih ettiğinizde ise, eğitimi tamamladığınızda sertifikanızı talep etmeniz akabinde (Onaylandıktan sonra) ortalama 7 iş günü içinde gönderim sağlanır.

Sertifikalarınız standart olarak Türkçe hazırlanır. Sertifikanızı opsiyonel olarak İngilizce de talep edebilirsiniz.

*İngilizce sertifika sadece EETAC onaylı ULUSLARARASI Geçerli sertifikalar için sağlanabilmektedir. 

TÜM PROGRAMLARDA GEÇERLİ BÜYÜK İNDİRİM GÜNLERİ!

X
Sohbet et
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
BAŞVURU İÇİN BENİ ARAYIN!